Innowacyjne i Ekologiczne sprzątanie

Dzczyszczanie i zabezpieczenie posadzki WSS-E w Olsztynie

Strona główna » Realizacje » Dzczyszczanie i zabezpieczenie posadzki WSS-E w Olsztynie
Dzczyszczanie i zabezpieczenie posadzki WSS-E w Olsztynie

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Olsztynie to obiekt, który monitoruje i nadzoruje działania mające na celu dobro i zdrowie publiczne obywateli. Niewątpliwe ostatni czas pokazał, jak ważną rolę odgrywają takie instytucje. Budynek mieszczący się przy ulicy Żołnierskiej 16 to miejsce, w którym codziennie głównymi ciągami komunikacyjnymi przemieszczają się dziesiątki pracowników i setki interesantów i pacjentów. Podłoga w korytarzach została wyłożona wykładziną PCV, która świetnie sprawdza się na takich obiektach.

Naszym zadaniem było profesjonalne doczyszczenie i zabezpieczenie posadzki. Na etap gruntownego czyszczenia składa się zarówno doczyszczanie posadzki z brudu, jak i sprawdzenie i usunięcie starej powłoki zabezpieczającej z wykładziny. Etap przygotowania podłoża jest bardzo ważny. Powłoka zabezpieczająca może nie przyjąć się i nie uzyskać swoich pełnych właściwości na źle przygotowanej PCV.

Od teraz codzienne dbanie o czystość będzie dużo łatwiejsze. Powłoka polimerowa nadała posadzce blasku i zabezpieczyła ją przed szybkim zużyciem.

 

Twoja posadzka też może odzyskać dawny blask! Zapraszamy do kontaktu!

 

Zobacz również
Inne wątki z tej kategorii

Szybki kontakt

skontaktuj się z nami

Olpur s.c

Al. Wojska Polskiego 30 A
10-229 Olsztyn

tel.: 501 212 968
e-mail: olpur@olpur.pl

Przewiń na górę