Innowacyjne i Ekologiczne sprzątanie

O firmie

Strona główna » O firmie

Firma Olpur od 20 lat zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych usług czyszczących dla małych i dużych przedsiębiorstw. W czasie naszej działalności posprzątaliśmy ponad milion metrów różnego rodzaju posadzek.

Chcąc iść z duchem czasu wdrażamy w życie najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i proponujemy klientom usługi najwyższej jakości. Dzięki stałemu kontaktowi z przedstawicielami producentów maszyn oraz środków chemicznych renomowanych firm europejskich jesteśmy w stanie zaproponować naszym zleceniodawcom najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

W związku z dynamicznym rozwojem gospodarczym, który niestety przyczynia się do wzrostu poziomu zanieczyszczenia środowiska, postanowiliśmy jako pierwsi wprowadzić na rynek innowacyjne maszyny i ekologiczne środki czyszczące dla biur, obiektów przemysłowych, hal logistycznych i magazynowych. Nasze usługi są dostępne na terenie całego kraju.

Jeżeli jesteś na naszej stronie to znaczy, że zależy ci na planecie tak jak nam. Wszystko w twoich rękach, skontaktuj się z nami i zacznijmy współpracę. Razem możemy zrobić wiele dla planety.

Maszy pytania?
Odpowiemy tak szybko jak jest to możliwe

W naszej ofercie

zapoznaj się z naszymi usługami

Więcej

Szybki kontakt

skontaktuj się z nami

Olpur s.c

Al. Wojska Polskiego 30 A
10-229 Olsztyn

tel.: 501 212 968
e-mail: olpur@olpur.pl

Przewiń na górę